IT EN DE FR SK 中国
FR DE 中国 EN IT

MEVIS ZÍSKALA PRESTÍŽNU CENU

Jedná sa o skutočne mimoriadnu cenu, ktorú firma Mevis získala v septembri minulého roku, a ktorá bola dôvodom veľkej spokojnosti celého tímu. Supplier Quality Excellence Award di General Motors. Túto cenu vytvorila automobilová skupina z Detroitu s cieľom upevniť spoluprácu so svojimi dodávateľmi, a udeľuje ju len špecifickým výrobným závodom a výhradne dodávateľom, ktorí sa odlíšili vďaka vysokým a stálym úrovniam kvality, dosiahnutým v priebehu roku.

Mission firmy General Motors vskutku spočíva v návrhu, výrobe a predaji najlepších automobilov na svete, s najvyššími kvalitatívnymi a bezpečnostnými štandardmi na ceste. A pre získanie takýchto ambicióznych výsledkov si musí americká Skupiny vyberať na Európskom trhu výnimočných partnerov, schopných prispieť k dosiahnutiu cieľa dodávaním komponentov a riešení vysokej úrovne, v rámci profilu technologickej inovácie, materiálov, výkonnosti a spoľahlivosti.

Získanie ceny Supplier Quality Excellence Award od General Motors preto znamená, že odmenená firma je považovaná za základného komponenta tímu odborníkov, ktorý dnes tvoria jednu z najdôležitejších a najautoritatívnejších svetových automobilistických skupín. Jedná sa o ďalšie potvrdenie pre firmu Mevis, s prémiou v ruke, o pevnosti stimulujúcej spolupráce, ktorá trvá dlho, a to na základe odbornosti a kvalitu výrobku dodávaného firme General Motors na globálnej úrovni.

Zdieľať