IT EN DE FR SK 中国
FR DE 中国 EN IT

Firma Mevis sa stala víťazom „NEXTEER SUPPLIER UE CONFERENCE 2014“

Dvojité dôležité víťazstvo pre firmu Mevis pri príležitosti ročníka 2014 udalosti ‘Nexteer Supplier UE Conference’, organizovanej firmou Nexteer - svetovým lídrom v pokročilých systémoch riadenia a pohonu v oblasti automotive - ktorá každoročne oceňuje v rámci community svojich dodávateľov firmy, ktoré sa odlíšia vysokou kvalitou prvotných surovín, doladením inovačných technologických riešení, najlepšou interpretáciou potrieb zákazníkov a riešeniami najproblematickejších prípadov v priebehu krátkej doby a s nízkymi nákladmi.

Na slávnostnom odovzdávaní, ktoré sa konalo 15. októbra minulého roku v Krakove, firma Mevis získala dve prestížne ocenenia, ktoré potvrdzujú významnú pozíciu v rámci exkluzívnej community dodávateľov ‘Nexteer Supplier’: v sekcii ‘Perfect Quality’ za vysoký kvalitatívny štandard dosiahnutý v dodávkach prvotnej suroviny (konkrétne pružín) a v sekcii ‘Outstanding Supplier’ za dosiahnuté ciele vo všetkých oblastiach výkonnosti, nákladov, kvality, vývoja nových riešení a dodávok.

Posledné uvedené ocenenie predstavuje pre firmu Mevis mimoriadny dôvod k hrdosti, nakoľko sa jedná o jediného dodávateľa na svetovej úrovni, ktorý získal toto ocenenie na európskom trhu. Jedná sa o dva dôležité body, ktoré predstavujú ďalší obrat vo vývoji firmy, ktorá výrazne verí v synergiu s vynikajúcimi partnermi pre podporu inteligentnej inovácie.

Zdieľať